Skip to main content

Akademia Dobrego Rozstania – portal edukacyjny akademiarozstania.pl

 

Rozwód, rozstanie to bardzo często sytuacja kryzysowa dla całej rodziny, dorosłych i dzieci, które w takim momencie szczególnie potrzebują wsparcia i współpracy rodziców.

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu Akademię Dobrego Rozstania! Jest to pierwsza w Polsce platforma edukacyjna skierowana przede wszystkim do rodziców w kryzysie rozstania i specjalistów, którzy z nimi pracują.

Akademia Dobrego Rozstania powstała w ramach projektu Komitetu Ochrony Praw Dziecka „Standardy pomocy dziecku w sytuacji rozstania rodziców”, przy którym współpracuje adwokat Robert Ofiara.

Akademia Dobrego Rozstania to miejsce, gdzie dialog będą mogli podjąć nie tylko rodzice, ale też prawnicy oraz przedstawiciele z różnych organizacji wspomagających rodzinę.

W Akademii Dobrego Rozstania znajdą Państwo wykłady, warsztaty, spotkania z ekspertami, bibliotekę z pomocnymi materiałami.

Celem Akademii Dobrego Rozstania jest spokojne, łagodne i zrozumiałe dla wszystkich przekazywanie dobrej wiedzy i pozytywnych doświadczeń, a także zmiana przekazu społecznego, że rozwód jest traumą na całe życie i stygmatyzuje dziecko i rodziców.

Zakładanym efektem działań Akademii Dobrego Rozstania ma być zwiększenie świadomości społecznej, zdjęcie odium, pokazanie poprzez edukację, że rozstanie może być naturalnym zjawiskiem w życiu każdego człowieka. Dzięki świadomemu uczestnictwu, wsparciu profesjonalistów i współpracy, proces ten można przeprowadzić z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron. Chodzi o to, aby coraz mniej dzieci i dorosłych było poszkodowanych procesem rozstania.

Portal Akademia Dobrego Rozstania jest dla wszystkich, którzy:

  • nie mogą uwierzyć w rozstanie;
  • przeżywają złość i wściekłość przechodząc przez rozwód;
  • są przygnębieni rozstaniem;
  • nie wiedzą, jak odnaleźć się w sytuacji toczącego się rozwodu;
  • chcą ułożyć życie na nowo po rozwodzie.

Polecamy miejsce, którym jest Akademia Dobrego Rozstania! 

 

Akademię Dobrego Rozstania realizuje Komitet Ochrony Praw Dziecka w ramach projektu StandardyRozstania.pl finansowanego z programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka
Al. Jerozolimskie 47 lok. 2
00-697 Warszawa

Leave a Reply