SPRAWY RODZINNE

Sprawy rodzinne: Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną pomoc prawną w postępowaniach z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także o podział majątku po rozwodzie.

Kancelaria adwokacka założona przez Adwokata Roberta Ofiara w roku 2008 posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw o orzeczenie rozwodu z winą oraz bez winy, sporny podział majątku po rozwodzie, kontakty z małoletnim i miejsce pobytu dziecka, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej. Jako jedna z nielicznych kancelarii adwokackich zapewniamy reprezentację w sprawach z konwencji haskiej.

Adwokat Robert Ofiara posiada szerokie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, nabyte między innymi w trakcie współpracy na stanowisku Naczelnego Adwokata w latach 2004-2008 z Komitetem Ochrony Praw Dziecka oraz w Radzie Ekspertów przy Fundacji Dzieci Niczyje w latach 2011-2012.

Sprawy rodzinne – zakres:

  • ROZWÓD
  • PODZIAŁ MAJĄTKU
  • WŁADZA RODZICIELSKA
  • KONTAKTY
  • USTALENIE MIEJSCA POBYTU
  • ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA

Oferujemy wsparcie prawne, które umożliwia niesienie realnej pomocy osobom, mającym sprawy dotyczące kwestii rodzinnych. Pomagamy zarówno udzielając jednorazowych konsultacji w postępowaniach, jak i prowadząc sprawy kompleksowo.
Zainteresowanych konsultacją prawną w sprawie rodzinnej, o podział majątku bądź opiekuńczej z Adwokatem Robertem Ofiara lub innym mecenasem z naszej kancelarii adwokackiej, prosimy o kontakt telefoniczny, celem umówienia wstępnej konsultacji i terminu spotkania.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka
Al. Jerozolimskie 47 lok. 2
00-697 Warszawa