Rozwód – pomoc kancelarii adwokackiej

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalne zastępstwo prawne i procesowe w sprawach o rozwód. Doradzamy w kwestiach strategicznych, proponujemy rozwiązania, planujemy i realizujemy całe postępowanie rozwodowe.

Adwokat Robert Ofiara posiada bogate i różnorodne doświadczenie w sprawach o rozwód, dzięki czemu kancelaria oferuje realne wsparcie prawne rozwodzącym się stronom.

W sprawach o rozwód zapewniamy:

  • doradztwo prawne, także jednorazowe konsultacje w toku samodzielnego prowadzenia spraw przez klientów,
  • sporządzanie wszelkiego rodzaju pism, w szczególności pozwów o rozwód, odpowiedzi na pozew, apelacji, zażalenia na postanowienie szczególne w toku sprawy rozwodowej,
  • wsparcie w negocjacjach okołorozwodowych, w szczególności dotyczących kwestii podziału nieruchomości wspólnych oraz kredytów hipotecznych zaciągniętych przez rozwodzących się małżonków wspólnie,
  • zastępstwo przed Sądami wszelkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym.

Rozwód – poradnik, polecamy www.standardyrozstania.pl

Adwokat Robert Ofiara ma doświadczenie w prowadzeniu spraw o rozwód. Jest zaangażowany w projekt „Standardy pomocy dziecku w sytuacji rozstania rodziców” i współtwórcą tego poradnika dla rodziców w sytuacji okołorozwodowej i dzieci. Działa również aktywnie w grupie forum, które skupia 8 organizacji pozarządowych pomagających rodzinom.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka
Al. Jerozolimskie 47 lok. 2
00-697 Warszawa