Rozwód – nowa publikacja Mecenas Dominiki Jury

Rozwód to jedna z głównych specjalizacji warszawskiej Kancelarii Adwokata Roberta Ofiara. Jako uznani eksperci w zakresie prawa rodzinnego, w tym także w sprawach o rozwód, dzielimy się swoim doświadczeniem poprzez publikacje w mediach. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym artykułem apl. adw. Dominiki Jury na temat rozwodu.

-> Szybki rozwód – link do artykułu na eGospodarka.pl

Postępowanie rozwodowe – czas trwania

W wyżej wymienionym artykule mecenas Dominika Jura udziela praktycznych porad dotyczących sprawy o rozwód. Jak długo trwa postępowanie rozwodowe, co ma wpływ na jego przebieg oraz co zrobić by je usprawnić, to jedne z najczęstszych wątpliwości, z jakimi spotykamy się w pracy z naszymi Klientami, dlatego też tym zagadnieniom została poświęcona nasza publikacja.

Rozwód – porady prawne

Adwokat Robert Ofiara wraz z zespołem Kancelarii posiada szeroką praktykę w prowadzeniu spraw rodzinnych, w tym w szczególności spraw o rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, czy też dotyczących konwencji haskiej. Porady prawne z zakresu prawa rodzinnego udzielane są od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu spotkania.

rozwód adwokat warszawa

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

22 114 94 11