Artykuł dotyczący wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank dostępny w naszym Poradniku

Wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank to zagadnienie, które przedstawione jest szerzej w artykule przygotowanym przez mecenas Justynę Ziemichód, opublikowanym w Poradniku na stronie naszej Kancelarii Adwokackiej.

Wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank – zagadnienia wyjaśniane w artykule

Aplikant Adwokacki Justyna Ziemichód, która specjalizuje się w prowadzeniu spraw dotyczących roszczeń kredytowych, w swoim artykule wyjaśnia kredytobiorcom jakie są konsekwencje wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank – jak wygląda procedura dochodzenia zapłaty przez bank oraz jakie są możliwości działania kredytobiorców w zakresie  obrony swoich praw.

-> Wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank – zapoznaj się z nową publikacją

Sprawa przeciwko bankowi – pomoc Kancelarii Adwokackiej

Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w sprawach przeciwko bankom, pomagamy kredytobiorcom pokrzywdzonym przez instytucje finansowe. W przypadku wątpliwości dotyczących zawartej umowy kredytowej z bankiem warto skonsultować z doświadczonym prawnikiem możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zespół prawników zajmujący się analizą umów kredytowych posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko m.in. takim bankom jak: mBank czy też Bank Millennium.

-> Sprawy przeciwko bankom – sprawdź ofertę

wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

22 114 94 11