Prawa dziecka w trakcie rozwodu rodziców tematem kolejnego wykładu otwartego w Komitecie Ochrony Praw Dziecka – ZAPRASZAMY!

Rozwód to trudny proces zarówno dla rozstających się małżonków, jak i ich dzieci. W naszej kancelarii adwokackiej kładziemy nacisk na kompleksowe podeście do sprawy, dlatego też współpracujemy z mediatorami oraz psychologami z KOPD. Praktyka zespołu naszych Prawników wskazuje, że osoby, które są w konflikcie okołorozwodowym często potrzebują wsparcia specjalistów, by prawidłowo kształtować relacje z dziećmi. Dlatego też organizujemy bezpłatny wykład otwarty, który odbędzie się już 11 października br. (najbliższy wtorek) o godz. 17.30, w siedzibie KOPD, przy ul. Oleandrów 6 w Warszawie.  Obowiązują zapisy: b.humiecka@kopd.pl.

Rozwód – tezy wykładu

Podczas wykładu, który poprowadzi adwokat Robert Ofiara zostaną omówione praktyczne aspekty postępowania rozwodowego oraz okołorozwodowego (rozdzielność małżeńska, podział majątku). Mecenas Robert Ofiara przedstawi również takie zagadnienia jak: władza rodzicielska, prawo do kontaktu z rodzicem oraz obowiązek alimentacyjny względem dziecka.

Wykład nt postępowania rozwodowego – informacje

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne również na stronie Komitetu Ochrony Praw Dziecka www.kopd.pl.

rozwód warszawa

Informacje:

Aleksandra Mikołajczyk

PR Manager

a.m@robertofiara.pl

531 200 378