Rozwód – zapraszamy na wykład otwarty poświęcony temu tematowi do KOPD

Klienci naszej kancelarii adwokackiej, którym prowadzimy sprawy o rozwód, bądź którzy dopiero rozważają taką możliwość i przychodzą po poradę prawną w tym zakresie, często zadają prawnikom pytania: dlaczego zazwyczaj postępowanie rozwodowe trwa długo i co można zrobić, by je skrócić? Oczywiście nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania na takie zapytania, dlatego też postanowiliśmy pochylić się nad tematyką rozwodu na najbliższym bezpłatnym wykładzie organizowanym we współpracy z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, który odbędzie się już 16 maja br. o godz. 17.30, przy ul. Oleandrów 6 w Warszawie. Zgłoszenia na wykład prosimy przesyłać na adres: b.humiecka@kopd.pl. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt pod nr: 531 200 378.

Z uwagi na fakt, że duży procent małżeństw się rozpada i małżonkowie decydują się na rozwód, widzimy zapotrzebowanie na udzielanie porad prawnych związanych właśnie z tematyką rozwodu. Sprawy rodzinne nie są łatwe w prowadzeniu, często kosztują wiele emocji uczestników postępowania i wymagają szczególnej troski o dobro dzieci podczas postępowania, dlatego warto się odpowiednio przygotować do sprawy rozwodowej.

Z najbliższego wykładu – „ROZWÓD: dlaczego zazwyczaj trwa długo i jak można skrócić postępowanie rozwodowe?”, który poprowadzi apl. adw. Dominika Kolosek dowiedzą się Państwo m. in. o: postępowaniu dowodowym w sprawie o rozwód, jakie działania zaleca się podjąć, żeby w miarę możliwości usprawnić postępowanie rozwodowe, kto może być świadkiem i kiedy może odmówić składania zeznań. Wykład prowadzony jest w formie praktycznych porad prawnych. Na koniec, w zależności od możliwości czasowych, przewidziany jest czas na dyskusję z uczestnikami wykładu. Goście otrzymają również materiały, które zawierają wskazówki prawne z zakresu prawa rodzinnego.

Zapraszamy osoby zainteresowane tematyką rozwodu w najbliższy poniedziałek na nasz wykład. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia, liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowa agenda wykładu znajduje się na stronie KOPD: http://kopd.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-bezplatny-prawny-wyklad-otwarty-16-05-2016-r-godz-1730/

Aleksandra Mikołajczyk

PR Manager

a.m@robertofiara.pl

531 200 378

 

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka: SPRAWY RODZINNE I O ODSZKODOWANIA

22 114 94 11