Rozwód i kontakty z dzieckiem – adwokat Robert Ofiara w wywiadzie dla mjakmama24.pl

Temat egzekwowania kontaktów z dzieckiem jest popularny, w głównej mierze z uwagi na dużą ilość małżeństw, które decydują się na rozwód. Mamy nadzieję, że wypowiedź adwokata Roberta Ofiara zawarta w wywiadzie, okaże się dla Państwa praktyczną poradą prawną.

Adwokat Robert Ofiara, jako specjalista z zakresu spraw rodzinnych, został poproszony o udzielenie wywiadu dla popularnego wśród rodziców poradnikowego serwisu mjakmama24.pl. W tej publikacji mecenas wskazywał, w jaki sposób można skutecznie egzekwować kontakty z dzieckiem. Jako doświadczony pełnomocnik w sprawach o rozwód, adwokat Robert Ofiara zaznaczył, że kontakty z dzieckiem są jedną z głównych kwestii spornych w trakcie tych postępowań.

Adwokat Robert Ofiara, w wywiadzie wymienił najczęstsze formy utrudniania kontaktów z dzieckiem przez rodziców oraz w jaki sposób ujawnia się szantaż emocjonalny stosowany wobec dziecka. Mecenas udzielił praktycznych wskazówek, jak dochodzić praw w realizacji kontaktów, wymienił możliwości prawne oraz dowodowe. W publikacji odnajdą Państwo również informacje, jak należy działać, by zabezpieczyć kontakty z dzieckiem.

Wywiad adwokata Roberta Ofiara dla mjakmama24.pl – Egzekwowanie kontaktów z dzieckiem:http://www.mjakmama24.pl/rodzice/psychologia/dziecko/kontakty-z-dzieckiem-po-rozwodzie-jak-je-skutecznie-egzekwowac-wywiad,239_8515.html

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Mikołajczyk
PR Manager
a.m@robertofiara.pl
531 200 378

Sekretariat kancelarii adwokackiej – sprawy rodzinne: 22 114 94 11