Rusza grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym

Porady prawne dotyczące spraw o rozwód to jedne z głównych specjalizacji naszej kancelarii adwokackiej. Nasi Prawnicy prowadzący sprawy rodzinne dbają również o zabezpieczenie dobra Klientów poprzez wsparcie psychologiczne. Dlatego też zapraszamy rodziców, którzy są w trakcie rozstania, rozwodu, czy też separacji do udziału w grupie psychoedukacyjno – wsparciowej prowadzonej przez specjalistów z Komitetu Ochrony Praw Dziecka, z którym współpracuje nasza kancelaria adwokacka.

Konflikt okołorozwodowy – informacje o grupie

Spotkania grupy prowadzone będą przez 12 tygodni, od 23 marca do 8 czerwca br., w godz. 17.00-19:30, w każdy czwartek w siedzibie KOPD, przy ul. Oleandrów 6 w Warszawie. Ta pomoc udzielana jest bezpłatnie przez doświadczonych trenerów-psychologów. Na zajęcia obowiązują zapisy oraz indywidualna konsultacja psychologiczna, jest to warunkiem przyjęcia do grupy. Osoby odpowiedzialne po stronie KOPD to Pani Karolina Budzik oraz Pani Agata Jarzyna. Kontakt: 22 626 94 19.

Rozstanie a dobro dziecka

Podczas rozstania rodziców, w tym także w sytuacji postępowania rozwodowego istotne jest zabezpieczenie dobra dziecka. Program oferowanych przez KOPD zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, o których dorośli bardzo często zapominają. Wszystkie zainteresowane taką pomocą osoby zachęcamy do udziału w grupie. Podczas zajęć udzielane są praktyczne wskazówki z zakresu: sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, komunikacji, mediacji rodzinnej oraz radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę i możliwość przełożenia jej na sytuacje życiowe. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY: ZAPROSZENIE – KOPD grupa okołorozwodowa dla rodziców

Porady prawne rozwód