Rodziców, których dotyczy problem rozwodu, separacji bądź rozstania z byłym partnerem zachęcamy do wzięcia udziału w grupie psychoedukacyjno – wsparciowej. Spotkania te prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów-psychologów z Komitetu Ochrony Praw Dziecka i zaplanowane są na 12 tygodni, w każdy czwartek miesiąca, w godzinach 17.00-19.30. Grupy rozpoczną się 17 marca i potrwają do 9 czerwca 2016 r. Zgłoszenia udziału w spotkaniach, prosimy kierować do Komitetu Ochrony Praw Dziecka pod nr tel.: 22 626 94 19. Podczas rozmowy telefonicznej uzyskają Państwo szczegółowe informacje, jak przebiegają kwalifikacje do uczestnictwa w grupie. Problem konfliktu okołorozwodego cię dotyczy? Zgłoś się po pomoc do KOPD!

Problem konfliktu okołorozwodowego dotyczy dużej części rodziców, dlatego to już kolejna edycja grup psychoedukacyjno – wsparciowych prowadzona przez KOPD. Często osoby będące w konflikcie przeżywają dużo trudnych emocji, które przyczyniają się również do pogorszenia relacji z dzieckiem i problemów w zrozumieniu jego potrzeb. Dlatego też, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy pomogą przeżyć te trudniejsze chwile i wskażą w jaki sposób w sytuacjach kryzysowych, jakie towarzyszą m.in. podczas spraw rozwodowych, można skoncentrować się na dziecku.

Ważne! Warunkiem uczestnictwa w grupie jest przejście rekrutacji do grupy poprzez obligatoryjne odbycie konsultacji psychologicznej, kwalifikującej do udziału w grupie.

Zapytania w zakresie umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych prosimy kierować do: pani Karoliny Budzik oraz pani Agaty Jarzyny: 22 626 94 19.

Więcej informacji na: http://kopd.pl/aktualnosci/grupa-psychoedukacyjno-wsparciowa-dla-rodzicow-bedacych-w-konflikcie-okolorozwodowym-3/

 

kod

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka w Warszawie współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka

 

adwokat_robert_ofiara_kancelaria_adwokacka_warszawa (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>