ZMIANA ORGANIZACJI PRACY KANCELARII ADWOKATA ROBERTA OFIARA

Szanowni Państwo,

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii koronawirusa, w trosce o zdrowie naszych Współpracowników oraz Klientów, ograniczyliśmy pracę biura naszej kancelarii. Ze względów bezpieczeństwa pracujemy zdalnie. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą, aby we wszelkich sprawach kontaktować się poprzez wiadomości e-mail lub na numery telefonów komórkowych.

Kancelaria adwokacka – kontakty bezpośrednie:

Aplikant Adwokacki Wioleta Pietrzyk – w.p@robertofiara.pl    531 200 855
Sekretariat Marta Żurawińska – sekretariat@robertofiara.pl    531 200 568
Adwokat Robert Ofiara – r.o@robertofiara.pl    531 200 380

Pragniemy podkreślić, że nasza kancelaria adwokacka obsługuje bieżące sprawy i monitoruje sytuację działania sądów.

Sprawy rodzinne

Dodatkowo podejmujemy nowe działania, by zwiększyć możliwość pomocy swoim Klientom. Współpracujemy z Komitetem Ochrony Praw Dziecka i innymi organizacjami pomocowymi z Warszawy. Organizujemy kampanię wokół Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej w dniach 23-25 kwietnia. W przypadku zainteresowania Państwa tym tematem, prosimy o śledzenie informacji na stronie standardyrozstania.pl oraz na stronie FB naszej kancelarii adwokackiej.

Kredyty frankowe

Współpracujemy również z Klientami w zakresie prowadzenia spraw kredytów frankowych. W przypadku pytań, związanych z taką pomocą, prosimy o kontakt z Adwokatem Robertem Ofiara za pośrednictwem wiadomości e-mail: r.o@robertofiara.pl

Przepraszamy również za wszelkie ewentualne utrudnienia.

kancelaria adwokacka warszawa