Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i odszkodowanie za błąd medyczny – porady prawników z naszej kancelarii adwokackiej

W związku z zainteresowaniem w zakresie doradztwa prawnego, nasza kancelaria adwokacka we współpracy z zaprzyjaźnioną Fundacją podjęła decyzję o ponowieniu dyżuru telefonicznego dla osób poszukujących wsparcia z tytułu odszkodowań powypadkowych.

W najbliższy czwartek, 21 lipca br. Prawnicy z kancelarii adwokata Roberta Ofiara będą pełnić dyżur telefoniczny dedykowany Podopiecznym Fundacji Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego oraz ich Rodzinom. Mecenasi będą udzielać porad prawnych z zakresu świadczeń możliwych do uzyskania w zakresie zarówno wypadków komunikacyjnych, jak i błędów medycznych. Osoby, które poszukują doradztwa prawnego w tym zakresie, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką w godz. 9.00 – 17.00. Po wstępnej analizie sprawy, istnieje możliwość również umówienia spotkania konsultacyjnego w kancelarii adwokata Roberta Ofiara, w siedzibie w Warszawie.

Kontakt do Kancelarii, w celu uzyskania porady prawnej: 22 114 94 11

Można również zgłosić sprawę do analizy poprzez e-mail: kancelaria@robertofiara.pl

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka w Warszawie

Al. Jerozolimskie 47 lok. 2