Odszkodowania powypadkowe i inne

Odszkodowania – porady prawne kancelarii adwokackiej

Głównymi specjalizacjami naszej kancelarii adwokackiej są sprawy o odszkodowanie  oraz sprawy z zakresu prawa rodzinnego. W sprawach odszkodowawczych zespół Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka udziela  telefonicznie porad prawnych  godzinach 8.00-18.00. Ponadto zapytania w sprawach o odszkodowanie można przesyłać poprzez formularz kontaktowy oraz na adres e-mail: kancelaria@robertofiara.pl. Jeśli chcieliby Państwo, żeby to specjalista z naszej kancelarii adwokackiej skontaktował się telefonicznie, prosimy o wskazanie dogodnych godzin na rozmowę dla Państwa w treści przesyłanego zgłoszenia lub poprzez wiadomość sms na nr: 531 200 378.

Kancelaria adwokata Roberta Ofiara prowadzi głównie sprawy o:

Sprawy o odszkodowania – obsługa klientów

Schemat współpracy z naszą kancelarią adwokacką znajduje się na stronie głównej. Przedstawione są na nim poszczególne etapy obsługi w zakresie spraw odszkodowawczych: od zgłoszenia po współpracę.

Kancelaria adwokata Roberta Ofiara centrum Warszawy

Kancelaria adwokacka mieści się w centrum Warszawy, przy Al. Jerozolimskich 47 lok. 2, w zabytkowej kamienicy. Spotkania z klientami odbywają się w siedzibie lub po wcześniejszych ustaleniach z klientem, istnieje możliwość dojazdu do klienta. Takie rozwiązanie stosujemy m. in.  w sytuacji złego stanu zdrowia osoby poszkodowanej, której sprawę prowadzi Zespół naszej kancelarii adwokackiej.

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka w Warszawie

22 114 94 11

– ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE I INNE

– SPRAWY RODZINNE

– SPRAWY KARNE

– ROSZCZENIA KREDYTOWE