Do dyskusji podczas programu Twoje Info emitowanego 22 listopada 2013, zaproszonymi gośćmi byli: mecenas Robert Ofiara, Marta Klimkowska – Misiak z Naczelnej Rady Lekarskiej oraz dyrektor generalny Federacji Pacjentów Polskich – Tomasz Szelągowski.

Adwokat Robert Ofiara odpowiadał na zapytania widzów dotyczące dochodzenia roszczeń za błędy lekarskie. Mecenas podkreślał, że odszkodowania z tego tytułu potrafią być bardzo wysokie i należy o nie walczyć, mimo że polski system prawny nie jest przychylny pacjentom. Zaznaczył również, że jego Klienci jako motyw podejmowania walki o odszkodowanie za błąd lekarski, podają jako argument uchronienie innych przed traumatycznym przeżyciem oraz możliwość godnego życia, po często rażących zaniedbaniach lakarzy.

Piotr Maślak, prowadzący program Twoje Info podkreślił, że błędy medyczne są coraz szerzej ujawnianym problemem. Kmentował, że w samym 2012 roku zasądzono z tego tytułu odszkodowania łącznie na sumę 4,5 miliona złotych.

Twoje INFO to interaktywne pasmo informacyjne emitowane w TVP Info od poniedziałku do piątku od godziny 18:00 do 18:25. Prowadzącym pasma jest Piotr Maślak. W ramach programu widzowie mogą kontaktować się z redakcją programu i prowadzącym poprzez telefon, MMS, Skype, profil na Facebooku i Twitterze.