Mecenas Ernest Ciechowicz, wyjaśniał Czytelnikom kwestie związane z Bitcoin. Komentował m.in., że wirtualna waluta nie jest w Polsce zakazana, ale też nie jest w szczególny sposób uregulowana przez prawo polskie. W związku z tym, że Bitcoin nie jest uznawany za prawny środek płatniczy, nie jest również papierem wartościowym, ani innym instrumentem finansowym, a obrót nim nie podlega instytucjonalnemu nadzorowi. Zachęcamy do lektury poniższych artykułów zwłaszcza, że w mediach informacji o wirtualnej walucie Bitcoin jest naprawdę niewiele.

Mamy nadzieję, że wypowiedzi eksperckie specjalistów współpracujących z ROBERT OFIARA KANCELARIA ADWOKACKA, znacznie przyczynią się do szerzenia wiedzy w naszym społeczeństwie.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszemu Aplikantowi – Ernestowi Ciechowiczowi!

O Home&Market:

Jest najstarszym na polskim rynku miesięcznikiem gospodarczym dla menedżerów najwyższych szczebli. Publikuje zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm. Na łamach Home&Market prezentowane są wyniki klienckich badań sondażowych. Szczególnie cenione są autorskie materiały pisane przez praktyków rynku.

Publikacje Mecenasa ukazały się również w innych mediach, m.in.:

Forbes:

Cyfrowa waluta a polskie prawo

http://www.forbes.pl/cyfrowa-waluta-a-polskie-prawo,artykuly,184713,1,1.html

Infor:

Bitcoin – czy warto inwestować?

http://mojafirma.infor.pl/inwestycje/abc-inwestowania/701558,Bitcoin-czy-warto-inwestowac.html