Adwokat Robert Ofiara pełni dyżur prawny w OPS Łomianki

Adwokat Robert Ofiara udzieli pomocy prawnej podczas DNI POMOCY OSOBOM W KRYZYSIE OKOŁOROZWODOWYM organizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach. Wydarzenie odbywać się będzie przez 3 dni, od 24 do 26 stycznia w godz. 8.00 – 20.00, w siedzibie OPS w Łomiankach, przy ul. Szpitalnej 7.

Wystąpienia adwokata Roberta Ofiara

Adwokat Robert Ofiara 24 stycznia (wtorek) poprowadzi w godz.: 14.00-15.00 wykład prawny dotyczący tematyki okołorozwodowej. Następnie, w godz. 15.00-16.00 będzie pełnił dyżur porad prawnych z zakresu spraw o rozwód. Adwokat Robert Ofiara przedstawi również swą najnowszą publikację opracowaną we współpracy z Komitetem Ochrony Praw Dziecka – „Poradnik dla rodziców, aby dbali o dziecko na każdym stopniu konfliktu”. Jest to materiał opracowany przez praktyków pracujących z rodzinami będącymi w sytuacji rozstania i często również konfliktu. Przedstawia perspektywę prawną, mediacyjną oraz psychologiczną.

Pomoc prawna pozostałych specjalistów

Podczas wydarzenia, specjaliści tacy jak: prawnicy, psycholodzy, kuratorzy ds. rodzinnych, pracownicy socjalni, policjanci będą udzielać wskazówek z zakresu sytuacji dziecka w trakcie rozwodu rodziców. Celem tych porad jest zaakcentowanie sposobów ochrony dzieci przed negatywnymi skutkami rozwodu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Szczegółowy program wydarzeń przedstawiamy poniżej:

PLAKAT – Pomoc okołorozwodowa

Program – OPS 24.01.17r.

kryzys okołorozowodowy pomoc prawna