Kontakt – Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Spotkania z klientami, porady prawne odbywają się w zabytkowej kamienicy. Jeżeli wymaga tego sytuacja, istnieje również możliwość dojazdu do klienta, po wcześniejszym ustaleniu z mecenasami. Zachęcamy również do zgłaszania zapytań poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

UWAGA! Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce Zespół naszej Kancelarii Adwokackiej pracuje zdalnie. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą, aby we wszelkich sprawach kontaktować się poprzez wiadomości e-mail lub na numery telefonów komórkowych.

Kancelaria adwokacka – kontakty bezpośrednie:

Aplikant Adwokacki Wioleta Pietrzyk – w.p@robertofiara.pl    531 200 855
Sekretariat Marta Żurawińska – sekretariat@robertofiara.pl    531 200 568
Adwokat Robert Ofiara – r.o@robertofiara.pl    531 200 380

 

Dane Kancelarii Adwokackiej:

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

Al. Jerozolimskie 47 lok.2; 00-697 Warszawa

kancelaria@robertofiara.pl

kontakt kancelaria adwokackakontakt kancelaria adwokackaslide7

kontakt kancelaria adwokacka

Media – współpraca

Zespół Kancelarii Adwokata Roberta Ofiara chętnie włącza się we współpracę z mediami.

Wielokrotnie mecenasi wypowiadali się w charakterze ekspertów w zakresie spraw: rodzinnych oraz o roszczenia kredytowe. Często również komentowali bieżące wydarzenia, w których dziennikarze potrzebowali oceny prawnej.

Współpracowaliśmy m.in. z takimi mediami jak:

  • PRASA: Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, halowawa, Niebieska Linia
  • TELEWIZJA: TVP 1, TVP 2, TVP Info, Polsat, TVN24, TVN CNBC
  • INTERNET: mjakmama24.pl, onet.pl, biznes.interia.pl, MondayNews.pl, eGospodarka.pl, INFOR.PL, halowawa.pl, metrocafe.pl,
  • RADIO: Polskie Radio, TOK FM, RDC, MUZO.FM

Facebook Kancelarii – zobacz nasz profil

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, nr telefonu podanych w powyższym formularzu przez Administratora zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej.

Jednocześnie oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest adwokat Robert Ofiara prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 47 lok. 2.

Państwa dane osobowe przetwarzane są jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania skierowane drogą e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Po upływie tego czasu będą mogły być przetwarzane jedynie przez okres przedawnienia możliwych roszczeń.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Państwa dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W oparciu o podane dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.