Kontakt – Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Spotkania z klientami, porady prawne odbywają się w zabytkowej kamienicy. Jeżeli wymaga tego sytuacja, istnieje również możliwość dojazdu do klienta, po wcześniejszym ustaleniu z mecenasami. Zachęcamy również zgłaszanie spraw rodzinnych, spraw o odszkodowania i z zakresu roszczeń kredytowych poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Sekretariat Kancelarii czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. To właśnie poprzez pośrednictwo sekretariatu kancelarii, prosimy o kontakt w zakresie umówienia terminu spotkania, tel.: 22 114 94 11.

Wstępne porady prawne z zakresu spraw o odszkodowanie z tytułu: wypadku komunikacyjnego, wypadków śmiertelnych, wypadków przy pracy, błędów medycznych udzielane są w godz. 9.00 – 17.00 pod nr tel.: 22 415 39 71. Po zapoznaniu się ze sprawą, mecenasi określają zasady dalszej współpracy.

Dane Kancelarii Adwokackiej:

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

Al. Jerozolimskie 47 lok.2; 00-697 Warszawa

kancelaria@robertofiara.pl    22 114 94 11

Asystentka Biura:

531 201 022

kontakt kancelaria adwokacka

Media – współpraca

Zespół Prawników z naszej Kancelarii chętnie włącza się we współpracę z mediami. Wielokrotnie nasi mecenasi wypowiadali się w charakterze ekspertów w zakresie spraw: rodzinnych, o odszkodowanie, karnych oraz o roszczenia kredytowe. Często również komentowali aktualne wydarzenia, w których dziennikarze potrzebowali komentarza prawnego.

Współpracowaliśmy m.in. z takimi mediami jak:

  • Prasa: Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, halowawa, Niebieska Linia
  • Telewizja: TVP 1, TVP 2, TVP Info, Polsat, TVN24, TVN CNBC
  • Internet: mjakmama24.pl, onet.pl, biznes.interia.pl, MondayNews.pl, eGospodarka.pl, INFOR.PL, halowawa.pl, metrocafe.pl,
  • Radio: Polskie Radio, TOK FM, RDC

Facebook Kancelarii – zobacz nasz profil

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, nr telefonu podanych w powyższym formularzu przez Administratora zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej.

Jednocześnie oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest adwokat Robert Ofiara prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 47 lok. 2.

Państwa dane osobowe przetwarzane są jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania skierowane drogą e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Po upływie tego czasu będą mogły być przetwarzane jedynie przez okres przedawnienia możliwych roszczeń.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Państwa dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W oparciu o podane dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.