Kontakt – Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Spotkania z klientami, porady prawne odbywają się w zabytkowej kamienicy. Jeżeli wymaga tego sytuacja, istnieje również możliwość dojazdu do klienta, po wcześniejszym ustaleniu z mecenasami. Zachęcamy również zgłaszanie spraw rodzinnych, spraw o odszkodowania i z zakresu roszczeń kredytowych poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Sekretariat Kancelarii czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. To właśnie poprzez pośrednictwo sekretariatu kancelarii, prosimy o kontakt w zakresie umówienia terminu spotkania, tel.: 22 114 94 11.

Wstępne porady prawne z zakresu spraw o odszkodowanie z tytułu: wypadku komunikacyjnego, wypadków śmiertelnych, wypadków przy pracy, błędów medycznych udzielane są w godz. 9.00 – 17.00 pod nr tel.: 22 415 39 71. Po zapoznaniu się ze sprawą, mecenasi określają zasady dalszej współpracy.

Dane Kancelarii Adwokackiej:

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

Al. Jerozolimskie 47 lok.2; 00-697 Warszawa

kancelaria@robertofiara.pl    22 114 94 11

Asystentka Biura:

531 201 022

kontakt kancelaria adwokacka

Media – współpraca

Zespół Prawników z naszej Kancelarii chętnie włącza się we współpracę z mediami. Wielokrotnie nasi mecenasi wypowiadali się w charakterze ekspertów w zakresie spraw: rodzinnych, o odszkodowanie, karnych oraz o roszczenia kredytowe. Często również komentowali aktualne wydarzenia, w których dziennikarze potrzebowali komentarza prawnego.

Współpracowaliśmy m.in. z takimi mediami jak:

  • Prasa: Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, halowawa, Niebieska Linia
  • Telewizja: TVP 1, TVP 2, TVP Info, Polsat, TVN24, TVN CNBC
  • Internet: mjakmama24.pl, onet.pl, biznes.interia.pl, MondayNews.pl, eGospodarka.pl, INFOR.PL, halowawa.pl, metrocafe.pl,
  • Radio: Polskie Radio, TOK FM, RDC

Facebook Kancelarii – zobacz nasz profil

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

captcha