Już po raz kolejny adwokat Robert Ofiara będzie udzielał bezpłatnych porad prawnych podczas Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Niebieskiej Linii. Dyżur będzie pełnił w najbliższy piątek, 27 lutego w godzinach 14.00 – 18.00 wraz z aplikantką adwokacką – Dominiką Kolosek, w siedzibie Pogotowia Niebieska Linia, przy ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie. Jest również możliwość skorzystania z konsultacji z psychologiem, prokuratorem, komornikiem, czy też policjantem. Zachęcamy do rezerwowania dostępności specjalisty poprzez sekretariat Niebieskiej Linii, tel.: 22 824-25-01. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy!

Obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem od 2000 roku stały się już tradycją. Tegoroczne wydarzenie zaplanowano w terminie 23 – 28 lutego. Akcja ta, zapoczątkowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości cieszy się dużym zainteresowaniem, co jest sygnałem, że wiele osób potrzebuje wsparcia w zakresie porad prawnych. Pomoc udzielana osobom pokrzywdzonym w Pogotowiu Niebieska Linia jest kompleksowa, ponieważ na miejscu są do dyspozycji fachowcy tacy jak: adwokaci, prokuratorzy, policjanci, komornicy oraz psycholodzy.

Zainteresowane osoby prosimy o zarezerwowanie dostępności specjalisty poprzez sekretariat Niebieskiej Linii, tel.: 22 824-25-01.

Szczegóły wydarzenia dostępne pod linkiem:
http://www.niebieskalinia.pl/pomoc/opopp/5411-tydzien-pomocy-osobom-pokrzywdzonym-przestepstwem-23-28-lutego-2015-r