Oferty pracy i praktyk w kancelarii adwokata Roberta Ofiara w Warszawie

Profil Kancelarii adwokata Roberta Ofiara w Warszawie: odszkodowania, sprawy rodzinne, roszczenia kredytowe

Działalność Kancelarii Adwokackiej Adwokata Roberta Ofiara z Warszawy opiera się na świadczeniu usług prawnych z zakresu:
odszkodowań (w szczególności z tytułu wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, służebności przesyłu, wywłaszczeń),
spraw rodzinnych (rozwód, kontakty, podział majątku, spadek),
roszczeń kredytowych.

Oferta Kancelarii adwokata Roberta Ofiara

Misją Kancelarii adwokata Roberta Ofiara jest udzielanie efektywnej pomocy prawnej dzięki wysokiej jakości świadczonych usług. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie profesjonalny zespół tworzony przez ludzi, dla których praca jest pasją. Nasi współpracownicy to osoby z doświadczeniem, pełne energii i zaangażowania.
Dbamy o stały, dobry rozwój zawodowy prawników i aplikantów adwokackich, zapewniając szkolenia zewnętrzne, jak również wewnętrzne z zakresu wybranych dziedzin prawa, czy kompetencji miękkich. Najlepszym pracownikom współfinansujemy studia podyplomowe. Wiemy jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, stąd też nie dopuszczamy do sytuacji mogących prowadzić do zaburzenia tej równowagi. Kancelaria adwokata Robert Ofiara zapewnia atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania adekwatny do posiadanych umiejętności.

Aktualna oferta: 

współpraca z Aplikantem Adwokackim lub Radcowski

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w kancelarii lub w sądzie - doświadczenie zawodowe w zakresie spraw odszkodowawczych lub rodzinnym będzie dużym atutem,
  • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego,
  • umiejętności sporządzania pism procesowych,
  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania i rzetelnego podejścia do powierzonych zadań,
  • umiejętności współpracy i budowania pozytywnych relacji.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

 

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Kancelarią adwokata Roberta Ofiara w Warszawie proszone są o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: hr@robertofiara.pl  w tytule e-maila prosimy wpisać: Aplikant/2017

Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dobry adwokat warszawa

Praktyki studenckie w Kancelarii adwokata Roberta Ofiara

Wszystkich zdolnych i energicznych studentów prawa, zapraszamy na praktyki do naszej kancelarii. Poszukujemy osób ambitnych z dobrą znajomością prawa cywilnego, które cechuje sumienność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy. Jesteśmy otwarci na młodych, utalentowanych ludzi, którzy swoim zaangażowaniem i kreatywnością przyczynią się do rozwoju Kancelarii.

Jeżeli chcesz poznać praktyczną stronę zawodu prawnika, cenisz sobie rozwój zawodowy i chcesz zdobyć cenne doświadczenie, prześlij nam swoją aplikację na adres: hr@robertofiara.pl w tytule maila wpisując: Praktykant.

Postaw na swój rozwój – dołącz do Zespołu naszej Kancelarii!

dobry adwokat warszawa

Zapytania związane z rekrutacją prosimy kierować do pani Marty Żurawińskiej:

Kontakt:
Marta Żurawińska
HR Manager
hr@robertofiara.pl
531 200 568

Proces rekrutacji obowiązujący w naszej
Kancelarii Adwokackiej

Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji, ponieważ mamy świadomość, że podjęcie właściwej decyzji w procesie rekrutacyjnym jest kluczem do sukcesu naszej Kancelarii. Większość aktualnego zespołu Kancelarii rozpoczynała współpracę w formie stażu lub praktyk. W zależności od umiejętności kandydatów oraz posiadanego doświadczenia zawodowego oferujemy płatny staż. Stażyści zapoznają się z praktyczną stroną zawodu prawnika oraz zdobywają cenne doświadczenie. Jednocześnie staż ma na celu sprawdzenie umiejętności i wiedzy stażystów. To ułatwia zarówno działowi HR Kancelarii, jak i kandydatom podjąć decyzję, czy współpraca będzie korzyścią dla obu stron. Rekrutację prowadzimy przez cały rok w zależności od bieżącego zapotrzebowania w naszych zespołach.

Proces rekrutacji w Kancelarii Adwokackiej
adwokata Roberta Ofiara w Warszawie
składa się z następujących etapów:

ETAP I: Analiza dokumentów aplikacyjnych

Nadesłane aplikacje są dokładnie analizowane przez osobę rekrutującą. Ważne jest, aby zgłoszenia kandydatów spełniały wymogi umieszczone w ofercie pracy. Etap analizy dokumentów to proces wstępnej selekcji. Na podstawie zgodności kandydatów z opracowanym przez nas wcześniej profilem idealnego kandydata, opisującym wymagania dotyczące wykształcenia, wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności, wybieramy osoby z którymi kontaktujemy się telefonicznie.

Etap II: Rozmowa kwalifikacyjna

Wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną ze specjalistą odpowiedzialnym za rekrutację. W trakcie spotkania weryfikowane są informacje zawarte w aplikacji. W zależności od stanowiska, na które przeprowadzana jest rekrutacja, kandydat może zostać poproszony o wykonanie zadania, które sprawdzi jego umiejętności oraz wiedzę. O przeprowadzanych testach kandydaci są informowani przed rozmową kwalifikacyjną.

Etap III: Podjęcie decyzji

Jest to etap decydujący o wyborze i zatrudnieniu kandydata. Po zakończonych rozmowach kwalifikacyjnych, a niekiedy również testach wybrany zostaje najlepszy kandydat. Proces rekrutacji kończy się złożeniem oferty współpracy wybranej osobie.

Etap IV: Informacja zwrotna dla pozostałych kandydatów

Dbamy o to, by wszyscy zaproszeni na spotkania rekrutacyjne, otrzymali od nas informację zwrotną, przekazywaną drogą mailową lub telefoniczną.

Dokumenty aplikacyjne odrzuconych kandydatów przechowujemy w naszej bazie. Pozwala nam to na kontakt w przyszłości, podczas rekrutacji na inne stanowisko, które odpowiada profilowi danego kandydata.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy z naszą Kancelarią, zachęcamy do nadsyłania dokumentów aplikacyjnych na adres: hr@robertofiara.pl

 

Adwokat Robert Ofiara - warszawska kancelaria

Al. Jerozolimskie 47 lok. 2, 00-697 Warszawa

22 114 94 11