W najbliższą sobotę Adwokat Robert Ofiara będzie gościem programu „Przepis na prawo”, emitowanego przez telewizję TVP Info. Tym razem tematyka programu będzie skoncentrowana na alimentach, obowiązku alimentacyjnym rodziców względem dzieci a także dzieci względem rodziców. Adwokat Robert Ofiara ma odpowiadać na pytania widzów dotyczące alimentacji, procesów o alimenty, pozwu o alimenty czy warunków zmiany wyroków już zapadłych w tym zakresie. Ponieważ program umożliwia widzą interakcję zachęcamy do zadawania pytań poprzez kontakt telefoniczny. Wszelkie informacje na stronie tvp.info. Potrzebna porada w sprawie o alimenty? Zapraszamy!

Adwokat Robert Ofiara będzie gościem programu „Przepis na prawo”!

W sobotę 13 września o godz. 15:15 mecenas będzie udzielał Widzom TVP Info porad w sprawach dotyczących alimentów.

Program „Przepis na prawo”, prowadzony przez panią Katarzynę Grygę, ma charakter praktycznych porad i mamy nadzieję, że wyniosą Państwo z niego wiele cennych informacji dla siebie.

Adwokat Robert Ofiara już wielokrotnie współpracował przy realizacji programów z TVP Info, szerząc wiedzę prawną mając na względzie, że nieznajomość prawa szkodzi.

Alimenty:

  • jak o nie walczyć i od czego zależy ich wysokość?
  • jak przygotować pozew o alimenty?
  • gdzie złożyć pozew o alimenty?
  • co należy dołączyć do pozwu?
  • jaki sąd jest właściwy w sprawie o alimenty?

Obejrzyj wywiad z Adwokatem Robertem Ofiara 13 września i poznaj bliżej zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego. Dowiedz się, jak dochodzić podwyższenia lub obniżenia alimentów!